Son Konular

2 Şubat Kozan Adana’da 4.6 Şiddetinde Deprem!

Adana'da 4.6 şiddetinde meydana geldi. Merkez üssü Kozan – Ceyhan arası Ayşehoca bölgesinde olan deprem Adana'nın çoğu ilçelerinde hissedildi. Alınan bilgiye göre Adana Kozan Ceyhan arasındaki deprem yaklaşık olarak 10 km derinlikte 4.6 şiddetinde olduğu belirlendi.

 

Deprem üssü Ayşehoca olarak olarak bildiren Adana ve Kozan – Ceyhan çevresinde de hissedildiğini söyleyen vatandaşların kısa süreli panik yaşamasına neden oldu. Edinilen bilgilere göre Adana 4.6 şiddetindeki depremde can ve mal kaybının olmadığı belirtildi.

tekirdağ deprem

Türkiye'nin deprem bölgesi olduğunu tüm vatandaşlara bir kez daha hatırlatarak, her türlü güvenlik ve ihtiyaç için önlemler alarak her zaman büyük şiddette depreme hazırlıklı olması gerektiğini söylemek isteriz. Lütfen bu gerçeği bilerek her zaman doğal afetlere karşı önleminizi alınız.

Bir önceki yazımız olan Sondaj Çalışmasında İşçiler Zehirlendi! başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Servet Uludağ

Lisans Eğitimi : Karadeniz Teknik Üniversitesi - Jeoloji Mühendisliği Yüksek Lisans Eğitimi : Çukurova Üniversitesi - İş Güvenliği İrtibat & Mail : uludag@servet.org mail adreslerinden soru / sorun, öneri veya telif haklarıyla ilgili ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sizlere ulaşacağım.
%d blogcu bunu beğendi: