Son Konular

Burayı Oku!

JeoGenc.NET 10. Yılında

Türkiye’de internet ortamında jeoloji yani yer bilimi hakkında bilgiler ve kaynaklar Türkçe olarak oldukça az bulunmaktadır. İnternette biraz araştırma yaptık ve gördük ki bu eksiklik sadece ve sadece paylaşım eksikliğinden kaynaklandığını anladık. Ve birilerinin bu eksikliği gidermesi gerekiyordu.

 

İnternet konusunda epeyce bir bilgi birikimine sahibiz ve elimizde oldukça fazla yer bilimi hakkında bilgiler mevcut.

Madem öyle aç gözlü olmamak gerekiyor öyle değil mi? 🙂

 

Site sahibi ve kurucusu Servet ULUDAĞ, “Bilgi paylaşılarak çoğalır.” sözüyle yola çıkarak JeoGenc.NET sitesini 2010 yılında kurarak, günümüze kadar aralıksız şekilde önce Jeoloji Mühendisi öğrencilerine daha sonra jeoloji hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için JeoGenc‘i hizmete sunmaya devam ediyor. Eğer sizlerde böyle düşünüyorsanız, bize destek olmak için elinizde bulunan kaynakları bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

( İletişim : uludag@servet.org )

 

Elinizde, gerekli olmayan bir bilgi, belki şuan bir başka JeoGenç arkadaşımıza lazım ve o bilgiye ulaşmaya çalışıyor olabilir. Belki de o arkadaş, elinizde mevcut olan doğru kaynağı bize göndermediğiniz için başka bir yerde yanlış kaynaklarda, yanlış bilgiler edinebilir.

 

Unutmayın ki, O JeoGenç arkadaş siz de olabilirsiniz…

 

Hiçbir kâr amacı gütmeden jeoloji öğrencileri sayesinde JeoGenc.NET‘i ayakta tutuyoruz. 2010 yılında çıktığımız bu yolda, 2020 yılına kadar 10 yıl boyunca kesintisiz hizmeti sizlere sunduk. En doğru bilgilerle siz değerli kullanıcılarımıza nice 10 yıllarda hizmet vermeye devam edeceğiz…

 

Umarız desteklerinizi bizlerden esirgemezsiniz.

 

Saygılarımızla…

Bir yorum

  1. Gerçekten net ortamında bu bilgi eksikliği var.umarım paylaşımlarla bu
    site gelişir ve bizde mezun olabiliriz :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: