Son Konular

Akdeniz Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri 2018

Akdeniz Üniversitesi tarafından düzenlenen yaz okulu eğitimi, kayıt tarihi ve yaz okulu ücretleri her yıl normal eğitimin ardından yapılmaktadır. Akdeniz Üniversitesi'nin düzenlemiş olduğu yaz okulu akademik takvimini Akdeniz Üniversitesi Yaz Okulu 2018 Akademik Takvim buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Akdeniz Üniversitesi yaz okulu 2018 ücretleri ise henüz belirlenmemiştir. Akdeniz Üniversitesi senatosu tarafından yaz okulu ücretleri belirlendiği taktirde sitemizde ücretler hakkında bilgi bulabilirsiniz. Fiyat konusunda açıklama yapıldığı taktirde bu sayfada fiyatlar açıklanacaktır.

 

Akdeniz Üniversitesi yaz okulu 2018 ücretlerini öğrenmek için üniversite yönetiminin fiyatları açıkladıktan sonra bu sayfada yayınlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Akdeniz Üniversitesi Yaz Okulu 2018 Akademik Takvim başlıklı makalemizde yaz okulu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Servet Uludağ

Lisans Eğitimi : Karadeniz Teknik Üniversitesi - Jeoloji Mühendisliği Yüksek Lisans Eğitimi : Çukurova Üniversitesi - İş Güvenliği İrtibat & Mail : uludag@servet.org mail adreslerinden soru / sorun, öneri veya telif haklarıyla ilgili ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sizlere ulaşacağım.
%d blogcu bunu beğendi: